Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pismo od komornika i potrzebujesz pomocy?
Opisz swoją sprawę i otrzymaj bezpłatną wycenę pomocy!

1. WSPARCIE PRAWNIKÓW W KAŻDEJ CHWILI

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapytanie o wycenę pomocy możesz złożyć poprzez stronę lub telefonicznie. Nasi eksperci udzielają pomocy w dogodny dla Ciebie sposób osobiście, mailowo lub telefonicznie.

2. ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU

Możesz liczyć na pomoc i zaangażowanie naszych doświadczonych prawników. Naszym głównym zadaniem jest zapewnienie pomocy w Twojej sprawie. Możesz polegać na naszej wieloletniej praktyce.

3. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Do każdej sprawie podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się dopasować rozwiązanie do konkretnej sprawy. Decydując się na naszą pomoc masz dostęp do swojego prawnika, który wyjaśni wszystkie Twoje wątpliwości związane ze sprawą.

4. POSTAW NA SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Jesteśmy profesjonalistami i wiemy jak cenny jest Twój czas. Dlatego działamy szybko i kompleksowo.

Wypełnij formularz wyceny:

Kim jesteśmy

Od 2011 roku pomagamy osobom pozwanym w całej Polsce.

Jesteśmy zespołem młodych i zaangażowanych prawników. Zapewniamy fachowe wsparcie prawne osobom prywatnym i firmom. Służymy radą i informacją oraz pełnym zaangażowaniem w prowadzone sprawy.

Naszym celem jest jak najlepsza ochrona interesów Klientów, których reprezentujemy.

Tylu osobom pomogliśmy

%

Tyle sprawy wygraliśmy

Przeczytaj publikacje naszych prawników:

Weksel a kredyt konsumencki

Weksel a kredyt konsumencki

Weksel jest rodzajem papieru wartościowego, w którym wystawca weksla zobowiązuje się do spłaty określonej sumy, wskazanej w tym wekslu, wierzycielowi. Z pojęciem weksla spotkać można się często przy okazji umów kredytowych, ponieważ może on stanowić formę...

Poznaj opinie naszych klientów

Korzystam z usług kancelarii Dawida Bugajskiego już od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Usługi są na wysokim poziomie, w dobrej cenie a wszystko jest realizowane na czas i zgodnie z umową. Jednym słowem – polecam!

Jakub Grabowski
STUDIO REKLAMY GRABEK.NET

Szybki kontakt: kontakt@pomocpozwanym.pl

Serwis należy do Netlibre Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (Św. Wawrzyńca 1C/10, 60-539 Poznań)| KRS: 0000395252 | Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS | NIP 7811872393


Warning: Undefined array key "open_type" in /home/netlibre/websites/wp_33/wp-content/plugins/arscode-ninja-popups/include/builder.inc.php on line 64