Jeżeli miałeś kredyt hipoteczny w banku Powszechna Kasa Oszędności Bank Polski SA (PKO BP SA) i go nie spłacałeś, to możliwe że został on sprzedany do Prokura Niestandaryzowany Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (Prokura NSFIZ). Bardzo możliwe, że otrzymałeś już lub otrzymasz w najbliższym czasie pozew z Sądu w tej sprawie.

To wbrew pozorom dobra informacja. Może się bowiem okazać, że w takim wypadku możesz skutecznie się bronić przed zapłatą kwoty niespłaconego dotychczas kredytu. 

Każda sprawa oczywiście wymaga analizy, dlatego jeżeli jesteś w takiej sytuacji, to skontaktuj się z nami – bezpłatnie wstępnie przeanalizujemy sprawę i sprawdzimy możliwość pomocy. 

Szybki kontakt z nami:

  • telefon: 793 785 049
  • mail: kontakt@pomocpozwanym.pl

Zajmujemy się prawnym oddłużaniem naszych Klientów – chętnie pomożemy także w Twojej sprawie.

Kredyt hipoteczny w PKO BP SA a pozew z Prokura NSFIZ – możliwość obrony

W każdej sprawie sądowej są możliwości obrony – ważne aby dobrać je do danego przypadku w taki sposób aby były jak najbardziej skuteczne.

bezpłatna wycena

Przykładowo jeżeli w sprawie bank poprzednio wystawił bankowy tytuł egzekucyjny, to teraz nowy wierzyciel – Prokura NSFIZ, aby skutecznie windykować wierzytelność musi wystąpić na nowo do Sądu. Oznacza to, że Prokura NSFIZ musi sprostać całemu ciężarowi dowodemu, a pozwany ma możliwość podnoszenia wszelkich możliwch zarzutów.

Mamy doświadczenie w takich sprawach, dlatego możesz liczyć na profesjonalną i kompleksową pomoc.

Pamiętaj, że w każdej tego typu sprawie ważna rolę odgrywa czas i niedochowanie terminów znacznie zmniejsza szanse skutecznej pomocy. Na złożenie sprzeciwu jest 14 dni – ważne aby termin zachować. Dlatego jeżeli jesteś w podobnej sytuacji, to zachęcamy do szybkiego kontaktu – bezpłatnie wstępnie przeanalizujemy sprawę i sprawdzimy możliwość pomocy. 

Szybki kontakt z nami:

  • telefon: 793 785 049
  • mail: kontakt@pomocpozwanym.pl

 

bezpłatna wycena


Warning: Undefined array key "open_type" in /home/netlibre/websites/wp_33/wp-content/plugins/arscode-ninja-popups/include/builder.inc.php on line 64